Ateşböceği 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı Ateşböceği 13.bölüm fragmanı yayınlandı.

Ateşböceği 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Ateşböceği kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerini Seçkin Özdemir (Barış Buka), ve Nilay Deniz ‘in(Aslı Eğilmez), Seda Güven (İlayda Taş), Çağrı Çıtanak (Teo), Derya Alabora (Cahide Pars),Yıldırım Memişoğlu (Bilal),Belma, Canciğer (Handan Pars), Umut Yiğit Vanlı (Hakan Şeker), Durul Bazan (Metin Eğilmez),  Berkay Tulumbacı (Barbaros Gürkan), Alicia Kapudağ (Arzu Eğilmez), Şebnem Dilligil (Neşe Eğilmez), Gözde Çığacı (Gül Gürkan), Çiğdem Aygün (Sıdıka), Aslı Samat (Şirin) Melisa Doğu (Nisan), Buse Arslan (Nevin) Kayra Şenocak (Barış’ın Müvekkili ) Lal Tayra Bahar isimleri yer alıyor.

Diğer yandan yayınlanan Ateşböceği’nin 13.bölüm fragmanında Barış ile Aslı’nın sonunda adını koyabildikleri ilişkilerinin romantik anlarına ve tatlı maceralarına tanıklık edecek.

12. Bölümde Neler Yaşandı?
Aslı’dan oldukça hoşlanan Emrah, Aslı ile Barış’ın arasını açabilmek için, İlayda ile Barış’ın peşine adam takmış ve eline geçen samimi görüntüleri Aslı ile paylaşmıştı. Bu duruma oldukça bozulan Aslı işten ayrılma kararı almış, Barış ise Aslı’yı durdurabilmek için İlayda ile olan ortaklığını bitirmişti. Aslı’yı takıntı haline getiren Emrah, onu kaçırmaya kalkışmış ve bu durum sonucunda tutuklanarak hapisse atılmıştı.

Barış Aslı’ya duyduğu sonunda itiraf etmiş ve ikiliyi samimi şekilde gören İlayda ise Barış ile Aslı’yı ayırabilmek için intikam yeminleri etmişti. İlayda’ya büyük bir sürpriz hazırlayan Hakan ise; İlayda’yı üzen bu sürpriz gecenin sonunda herkesten sakladığını o büyük sırrını İlayda ile paylaşmıştı.

Ateşböceği 13. bölüm fragmanı Ateşböceği 13. bölüm fragmanı izle Ateşböceği 13. bölüm Ateşböceği Ateşböceği fragmanı Ateşböceği yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor