Ateşböceği 11.bölüm fragmanı yayınlandı

Star TV’nin aşk ve komedi dizileri arasında ki yerini almayı başaran Ateşböceği merak edilen 11.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ateşböceği 11.bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerini Seçkin Özdemir ve  Nilay Deniz’in paylaştığı Ateşböceği dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ateşböceği, dün akşam yayınlanan bölümünde 20+ABC1 kategorisinde 4,36 izlenme oranı ve 13,21 izlenme payı ile en çok izlenen yapım olmayı başardı. Diğer yandan merak edilen 11.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni bölüm fragmanında Aslı'nın Barış ile arasının düzelmesinin ardından gizli bir görev içerisine dahil olacağını gösterdi. Barış’ın kendisini işten çıkarmasının ardından ona karşı saldırgan hareketlerde bulunan Aslı önceki bölümde yaptığı hatanın farkına varmıştı. Aslı’nın Barış’tan özür dilemesiyle birlikte ikili arasında yakınlaşma meydana gelecek. 

10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Barış ve Aslı arasındaki problemlerin devam ettiği süreçte Aslı’nın geri adım atarak ondan özür dilemesi ikilinin birbirlerine karşı tavırlarının yumuşamasına neden olacak. Öte yandan Aslı’nın ondan af dilemek için buluştuğu esnada ikilinin dengelerini kaybederek aynı anda yatağı düşmesiyle birlikte Barış ve Aslı hiç olmadıkları kadar yakınlaşacak. Aslı’nın kendisinden özür dilemesiyle birlikte onu işten çıkarma sürecinde takındığı tavırda Aslı’ya haksızlık ettiğini ifade eden Barış da aynı şekilde pişman olduğunu dile getirecek.

Ateşböceği Ateşböceği dizisi Ateşböceği fragmanı Ateşböceği 11.bölüm fragmanı Ateşböceği yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı