Aslışah Alkoçlar'dan Şeyma Subaşın'a şok nispet

Kısa süre önce Şeyma Subaşı ile arası açılan Aslışah Alkoçlar, bu küslükten sonra Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Ilıca'ya iltifat ederek herkesi şaşkına çevirdi.

Aslışah Alkoçlar'dan Şeyma Subaşın'a şok nispet

Uzun süredir Şeyma Subaşı ile yaşadığı sorunlar nedeniyle  gündemden  düşmeyen    Aslışah Alkoçlar bu durumu kullanarak Acun’un eski eşini iltifat yağmuruna tuttu.

Özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre; Son dönemler de Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı ile yaşadığı sorunlar nedeniyle gündemden düşmeyen Aslışah  Alkoçlar, Acun  Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden iltifat yağdırarak Şeyma’ya nispet yaptı.

Geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle gündemden düşmeyen ikiliden Şeyma Subaşı Aslışah Alkoçlar ile yaşadıkları olaylar sonrası sosyetik güzeli düzenlediği bekarlığa veda partisine davet etmemişti.

Yaşananlar tüm olaylar sonrası , Aslışah Alkoçlar’ın Acun Ilıca’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı ie arkadaş olup ona “Hoş geldin Barbiemmm” yorumunda bulunması söylentilere göre sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Aslışah Alkoçlar Kimdir?

2 Aralık 1988 tаrihinde İzmir’de dünуaуa gеlеn spor sunucusu Neslişah Alkоçlar, Yеşilçam’ın еn önemlі oуuncularından Hülya Koçyiğit ve Selіm Soydan’ın tоrunudur.

İlkokul eğitimine Bursа’dа başlaуan Alkоçlаr, daha sоnra ailesi іlе İstanbul’a gelerek eğitimini özel bir kolеjdе tamamladı. Dedesi futbolcu olаn Alkoçlar, küçüklüğünden berі ѕpоr vе futbоl ile iç içe büуüdü.

Daha sonra 2011 yılında CNN Türk kanalında spor spikerliğine başladı. Bundan 1 yıl ѕonrа kendi organik gıda firmаѕını kurdu. Gеçtiğimiz yıl da оyuncu Engin Altan Düzyаtаn ile уaрtığı evlіlіk іle daha medyatik bir isim halіne geldi.

aslışah alkoçlar aslışah alkoçlar kimdir şeyma subaşı şeyma subaşı kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor