Aşk ve Mavi 38. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamları ATV ekranın da izleyicisiyle buluşan Aşk ve Mavi’nin merakla beklenen 38.bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk ve Mavi 38. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde, Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı’nın rol aldığı dizinin yayınlanan 38.yeni bölüm fragmanın da kardeşini Ali’nin öldürdüğünün anlayan Faysal, Ali’den intikam alabilmek için Mavi’yi kaçırırken hamile olduğunu öğrenen Gülay ise bebeğinin babasını korumak adına olaydan Cemal’i sorumlu tutacak.

Aşk ve Mavi 37. Bölümde Yaşananlar:
Aşk ve Mavi’nin 37. Bölümünde kardeşi Ayhan,’ın öldürüldüğünün öğrenen iş adamı Faysal, kardeşinin kardeşini bulmak için Ürgüp2e gelmişti. Bu süreç içerisinde Ürgüp’te yaşamaya karar veren Faysal, burada iş adamı olan Samet’in otelinin zorla satın almıştı.

Hasibe’den Fatma aracılığıyla intikam almaya kararlı olan Servet, Fatma’yı bebeğinin yaşadığına ikna etmek için ona bebeğinin yaşadığına dair ipuçları yollamıştı. Fatma olan bitenleri anlamaya çalışırken, bu zamana kadar taktığı altınları geri alamayan paragöz Hasibe, altınları alabilmek için kendisine sahte bir nikâh töreni düzenlemişti.

İş adam Faysal’ın devraldığı otelin açılış töreninde düzenlenen saldırıda Göreçgiler ölüm tehlikesi atlatırken Mavi ise ortalıktan kaybolmuştu. Safiye’nin Faysal’ın kardeşi Gülay ile yaptığı imaj yarışı ile izleyenlere kahkaha dolu dakikalar yaşatmıştı. Ali’yi elde etmekte kararlı olan Sinem ise, türlü türlü oyunlarla onu yanına çekmeyi başarmıştı.

Aşk ve Mavi 38. Bölüm Fragmanı İçin Linke Tıklayınız

Aşk ve Mavi 38. bölüm Aşk ve Mavi 38. fragman Aşk ve Mavi 38. yeni bölüm izle Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı