Aşk ve Mavi 36. bölüm fragmanı yayında

Başrollerinde Emrah Erdoğan (Ali) ile Burcu Kıratlı (Mavi)’nın paylaştığı Aşk ve Mavi’nin merak edilen 36.bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk ve Mavi 36. bölüm fragmanı yayında

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Arslan oturuyor. Diğer yandan merakla beklenen 36.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, yayınlanna yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor. Aşk ve Mavi’nin yeni bölümünde Ali’nin çarptığı adam uçurumdan aşağı yuvarlanmış ve hayatını kaybetmişti. Ali kendisini polise ihbar etmekte karalı iken Cemal kimsesi olmadığını düşündüğü adamın cesedini gömmüştü.

Cesedin bulunması ile birlikte kimsesiz sanılan bu adamın yakını ortaya çıkmış ve katilini bulmak için intikam yemini edecek.
Ali ile Mavi’nin arasını açmakta kararlı olan Sinem ise  Ali’yi yatak odasını ofise çevirme konusunda ikna edecek ve ikilinin özeline engel olmaya çalışacak.

35. Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?
Cuma akşamları izleyicisi ile buluşan dizi Aşk ve Mavi’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan 35. Bölümünde kocası İlyas’ta dayak yiyen Sevda daha fazla dayanamayarak Hasibe’ye her şeyi anlatmıştı.

İlyas’ın yapmacık hallerine tahammül edemeyen Hasibe ise İlyas’ın Sevda’yı dövdüğünü Göreçgiler’e anlatmıştı. Bu durumu öğrenen Cemal İlyas’ı konaktan kovmaya kalkışınca Sevda korkusundan olan biten her şeyi inkâr etmişti. Sevda’ya yaptıklarını İlyas’ın yanına bırakmamakta kararlı olan Hasibe, İlyas’ı polise ihbar etmiş fakat yine Sevda’nın kocasını savunması üzerine haksız bulunmuştu.

Hasibe Birgül tarafından oyuna getirmiş ve evini bilmeden hemşire Servet’e kiralamıştı. Servet’le baş edemeyeceğini öğrenen Hasibe bu durumdan kurtulmak için çıkış yolları armaya başlamıştı. Ali ise Cemal ile yolculuk yaptığı sırada aracı ile bir adama çarpmıştı.

 

Aşk ve Mavi 36. bölüm Aşk ve Mavi yeni bölüm Aşk ve Mavi 36. yeni bölüm fragmanı izle Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi fragmanı Aşk ve Mavi Ali Mavi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor