Aşk-ı Roman 8. bölüm fragmanı

Başrollerinde Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir’in yer alığı Aşk-ı Roman merak edilen 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk-ı Roman 8. bölüm fragmanı

Hafta içi hergün ekranlara gelen dizinin merak edilen 8.bölüm fragmnaı yayınlandı mı? Hafta içi her gün TV8 ekranlarına gelen Aşk-ı Roman 7. bölümde Kaan çaldı, Solmaz dans etti. Diğer yandan merak edilen 8.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Aşk-ı Roman 7. Bölümde Neler Yaşandı;
Kaan ile Solmaz giderek aşık oluyorlar. İlk bölümüyle ilgi odağı haline gelen dizide en çok merak edilen konulardan biri de Solmaz ve Kaan aşkı oldu. Kaan'ın çaldığı Solmaz'ın ise ona dans ettiği 7. bölüm çok konuşulacak. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde Solmaz ve Kaan'ın aşk hikayesi nasıl bir hal alacak?

Aşk-ı Roman Konusu;
Aşkın nelerin üstesinden gelebileceğine tanık olacağımız Aşk-ı Roman. Kaan ve Solmaz’ın sonsuz aşkının yanı sıra mahallenin geri kalan gençlerinin aşkını da izleyeceğiz. Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan’ın dostlukları da türlü sınavlardan geçecek aşk onları da vuracak. Duygusal olduğu kadar eğlenceli de bir mahalle burası. Ne aşkı eksik olacak ne de hüznü. Holdingin tek sahibi veliahdı Lider’in Solmaz’la tanışmasının ardından o zengin dünyayın mahalleye olan etkisine tanıklık edeceğiz. İşler oldukça değişecek fakat onların dünyasında hep aşk önde olacak. Aşk-ı Roman hafta içi her gün 19:45'te TV8'de!

Aşk-ı Roman Konusu Aşk-ı Roman 6. Bölümde Neler Yaşandı Aşk-ı Roman 7.bölüm Aşk-ı Roman 7.bölüm fragmanı yayınlandı Aşk-ı Roman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı