Asistan Kız Mehmet Ali Erbil’i Türk Malı’ndan Etti

Türk Malı dizi setinde mesajlarına karşılık vermeyen kızın kovulmasını isteyen Mehmet Ali Erbil, oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

Asistan Kız Mehmet Ali Erbil’i Türk Malı’ndan Etti

Sevilen aile komedisi Türk Malı dizisini çekimleri sırasında cep telefonunu elinden düşürmediği ve sürekli asistan bir kızla mesajlaştığı iddia edilen Mehmet Ali Erbil söylentilere göre dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı. Çapkınlık huyundan bir türlü vaz geçemeyen Erbil'in artık kadroda olmayacağı bilgisine ulaşıldı.

YERİNE HAMDİ ALKAN GETİRİLDİ:
Bir magazin kanalında yer alan habere göre ise; Mehmet Ali Erbil ısrarla mesaj attığı asistan kızdan bir türlü yanıt alamadı. Ortalıkta dolaşan kulis söylentilerine göre ise asistan kızdan bir türlü karşılık alamayan Mehmet Ali Erbil bu duruma çok sinirlenerek dizi yöneticilerine bizzat gidip; "Bu kızı işten kovun" dedi. Mehmet Ali Erbil’in bu tavrına karşı çıkan Süreç Film yöneticileri ise, iddialara göre doğrudan Star Tv yönetimi arayarak olanları aktardı. Sonrasında Star Tv yönetiminden de onay alan Süreç Film Mehmet Ali Erbil’in işine son verdi.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR ?
1957 İstanbul doğumlu olan Mehmet Ali Erbil, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yüksek Tiyatro bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. İlk kez Bay E filmi oyunculuk hayatına adım atan Mehmet Ali Erbil sonra ki yıllarda ise, Hakari, Aşk Dediğin Laftır, Vatan Kucağında, Fakir Milyoner, Allah Allah, Uyanıklar Dünyası, Kahpe Bizans, Sevmek ve Ölmek Zamanı gibi birçok başarılı dizi ve film projesin de yer alarak kariyer hayatına devam etmiştir.

mehmet ali erbil türk malı çarkıfelek hamdi alkan şafak sezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Galatasaray şampiyon gibi...
Galatasaray şampiyon gibi...