Artık Tweetler Sonra Okumak İçin Kaydedilebilecek

Yakın zaman aktif hale getirilmesi beklenilen sonrası için kaydet özelliği sayesinde artık kullanıcılar beğendikleri tweetleri daha sonra okumak için kaydedebilecek.

Artık Tweetler Sonra Okumak İçin Kaydedilebilecek

Milyonlarca insanı ortak noktalarda buluşturan sosyal paylaşım platformlarından Twitter, kullanıcılarına atılan Tweetleri kayıt etme özelliği sunacak.

Twıttera getirilen yeni özellik ile birlikte kullanıcılar artık okuyamadıkları twıtleri, sonra okmak için kaydedebilecekleri bir butona sahip olacak.

Teknoloji bloggerları tarafından verilen bilgilere göre; Twitter uygulamasına, kullanıcıların karşılarına çıkan tweet’leri daha sonra okumak üzere kaydetmeleribi sağlayacak bir yer imi oluşturma özelliği getirilecek.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, şu anda aktif olan okumak istedikleri twettleri beğenerek saklayıp daha sonra okumak üzere kendilerine DM üzerinden yollama zahmetinden de kurtulacak.

Bir teknoloji sitesinde konuya ilişkin olarak yer verilen habere göre ise; Keith Coleman, #SaveForLater sonrası için kaydet adlı bir HackWeek projesi sayesinde tweetleri kaydetme özelliğinin yakında aktif hale getirileceğini belirtti.

Kullanıcıların yakın zamanda aktif hale getirilmesi beklenilen tweetleri kaydetme özelliğini kullanabilmeleri için ise yapmaları gereken işlemler atılan tweetlerin sol üst kısmında yer alan üç noktalı alana tıklayarak daha fazla seçeneğine giriş yapmak ve açılacak olan menüden karşılarına çıkacak olan Add to Bookmarks seçeneğine tıklamak yeterli olacak.

twıtter tweet tweet nasıl atılır twıtter hesabı nasıl açılır twıtter hesabı nasıl silinir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor