Artık konuşma engelim yok diyen Erhan Çelik'ten çarpıcı açıklamalar

Sunucu Erhan Çelik, son günlerde yaşanan olaylarla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Artık konuşma engelim yok diyen Erhan Çelik'ten çarpıcı açıklamalar

Gülben Ergen’in eski eşi sunucu Erhan Çelik, Gülben Ergenin kendisi üzerinden TRT ye zarar verebileceğini göstererek istifa etmişti.

Özel bir haber sitesinde konuya ilişkin olarak yer alan habere göre ise; Erhan Çelik sosyal medya üzerinden,  konuyla ilgili olarak çok ciddi açıklamalarda bulundu.

Sunucu Erhan Çelik sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “ Bir süre önce gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu ve iyi bir alışkanlığı var demiştim. Efendiliğimi ve 3 erkek çocuğu koruyabilmek için söyleyip sonra aylarca susmakta ne kadar haklı olduğumu herkes delilleri ile gördü. Bu ahlaksızlıkları yapanlar ise bir taraftan kaçıp, saklanırken, diğer taraftan beni ve bulunduğum saygın kurumu yıpratmaktan geri durmadı. Buna bir son vermek adına attığım ve atacağım adımların devamı gelecek. Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle adalet önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü, belge ve delilleri yargı ile paylaşılacağım. Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla adalet önünde hesaplaşacağız.” İfadelerini kullandı.

Erhan Çelik Kimdir?

1977 Ankara doğumlu olan Erhan Çelik, eğitim hayatını İşletme bölümünden mezun olarak tamamladı. Televizyon hayatına ilk kez TGRT Ankara haber bürosu muhabiri olarak adım atan Çelik, sonraki yıllarda Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” ,“reality show”, “İskele Sancak” programlarını sundu. 

27 Temmuz 2016 itibariyle TRT 1 kanalının ana haberlerini sunan Erhan Çelik 6 Ekim 2017 tarihinde TRTden ayrıldığını açıkladı.

 

erhan çelik erhan çelik kimdir gülben ergen gülben ergen kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor