Advert

Arnavut Kremi Nedir - Arnavut Kreminin Cilde Faydaları

Arnavutların bulduğu bu krem tüm Dünya’da ün saldı. Cilt lekeleri tarih oluyor. Arnavut kremi ile bembeyaz kusursuz bir cilt mümkün.

Arnavut Kremi Nedir - Arnavut Kreminin Cilde Faydaları

Arnavutlu kadınlarının çok eskilerden evde karışım yapıp kullandıkları krem artık tüm dünya güzellerinin sırrı oldu. Arnavut kremi veya aklık kremi olarak adlandırılan bu krem cildi beyazlatmak yaşlılık, güneş, çil lekelerinden cildi kurtarmak için geliştirilmiş bir kremdir. Bu krem için söylenen tek olumsuz özellik kremin için de cıva olduğu söylentileridir. Arnavut kreminin bazılarının içerisinde cıva vardır bazılarında yoktur bunun için aldığınız kremin içeriğini okumanızda fayda var.  Kremin içerisinde arbutin ve neven yağı vardır. Bu yağlar cildin beyazlamasını sağlar.

 Kremin özelliklerinden bir tanesi de cildin soyulmasını engellemek.  Bu yönlü leke giderici beyazlatma özelliği olan ürünler genellikle cildi soyarak bu işlemi yerine getirir. Aklık kremi teninizi güneşin zararlı ışınlarından korumak içinde iyi bir seçenektir. Eğer doğuştan bir beniniz varsa aklık kremi bunu çözüm olmaz Arnavut kremini kullanmaya başladığınız anda beyazlatma konusunda etkisini görebilirsiniz. Ancak açık lekeler için ortalama 1 ay koyu renkli lekeleriniz içi ortalama 3 ay gibi bir süre kullanmalısınız. 

Bu krem birçok ünlünün güzellik sırrı olduğu söyleniyor. Sağlık örgütleri tarafından incelenen ürününün onay aldığı söyleniyor.

Arnavut kremi Aklık kremi Cilt beyazlatma cilt lekelerinden kurtulma kusursuz cilt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı