Arda Turan Aslıhan ı Instagramdan Terk Etti

Ünlü futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan uzun süreli birlikteliklerine son noktayı koydu. Arda Turan ayrılık haberini ise hayranlarına sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Arda Turan Aslıhan ı Instagramdan Terk Etti

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; futbolcu Arda Turan, sosyetik güzel Aslıhan Doğan ile olan gelgitli ilişkisi için ayrılık kararı aldı.

Ünlü futbolcu uzun süredir birlikte olduğu sosyetik güzel Aslihan Doğan ile aldıkları ayrılık kararını sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla hayranlarına duyurdu.

Ünlü futbolcu Arda Turan’ın paylaşımında ise  “Aslıhan Doğan’la ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim…” ifadeleri yer aldı.

Aslıhan Doğan Kimdir?

Ünlü futbolcu Arda Turan ile yaşadığı uzun süreli ilişki ile adını duyuran sosyetik güzel Aslıhan Doğan 1985 doğumludur. Sosyetik güzel aynı zamanda bir dönemin ünlü iş adamlarından birisi olan Sabri Doğan’ın kızıdır.

Aslıhan Doğan’ın magazin hayatına girişi ise ilk olarak Hakan Kosif ile yaşadığı ilişki sonucu olmuştur.  Hakan Kosif’in kendisini aldatması ile birlikteliklerine son veren Aslıhan Doğan, sonrasında Arda Turan ile olan ilişkisine başlamıştır.

İkili birlikte uzun süreli bir ilişki yaşamış ve mutlulukları ile bir müddet magazin gündeminden düşmemişlerdir.  Hayranları ve sevenleri ikilinin evliliklerine kesin gözü ile bakarken, ünlü çift bir dönem sonra sık sık küsmeleriyle gündeme gelmiş ve yine sık sık ayrılma kararları almışlardı. En son aldıkları ayrılık kararına sosyetik güzel Aslıhan Doğan ise uzun süre sosyal medya hesabını kapatarak tepkisini göstermişti.

arda turan aslıhan doğan aslıhan doğan kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı