Apple İphone X Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak

Apple tarafından 10.yıla özel olarak üretilen İphone X 'in tahmini Türkiye satış fiyatı 6.299 TL.

Apple İphone X Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak

Teknoloji devi Apple firması  tarafından firmanın  10. Yıla özel olarak tasarlanan Türkiye Satış Fiyatı akıllı telefon tutkunları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.
 
Türkiye’de Kasım ayı içerisinde satışa çıkarılacağı tahmin edilen  Apple iPhone X ‘in firma tarafından resmi olarak  satış fiyatının henüz açıklanmamasına karşın  cihaz ile ilgili okarsak bazı perakende satış noktalarında bazı  etiket fiyatları ortaya atıldı.
 
Ortaya atılan fiyatlara göre yurt dışında 999 Dolar gibi bir fiyatla satışa sunulacak olan Apple iPhone X Türkiye’de ise ; cihaz Bedeli 999 Dolar 3.640 TL, TRT Bandrol Ücreti %10  364 TL, ÖTV  %25  1001 TL, KDV %18  900 TL, toplam bedel olarak ise 5.905 TL’den satışa sunulacak.
 
Teknoloji tutkunları tarafından yapılan tahminlere göre ise;  ortaya çıkan toplam bedel fiyatına Türkiye’de geçerli olan IMEI Kayıt bedelleri, sracı Komisyonları ve 2 Yıllık Garanti Maliyetleri gibi hesaplar eklendiğinde cihazın satış fiyatı daha da yükselecek.
 
Ancak henüz Apple Türkiye tarafından konuyla ilişkin olarak henüz bir açıklama yapılmaması ile birlikte,  cihazın tahmini satış fiyatı 6.299 TL
iphone iphone x iphone x fiyatı iphone x özellikleri apple apple iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor