Antalya Raf ve Antalya Raf Sistemleri

Özboru Raf sistemleri, Antalya ve ilçelerinde hizmet vermeye başladı. Antalya Raf sistemleri, Özboru Raf firmasında daha da bir farklı oluverdi

Antalya Raf ve Antalya Raf Sistemleri

Özboru Raf Sistemleri, Antalya ve ilçelerinde yeni ve estetik raf sistemleri ile faaliyet vermeye başladı. Özboru Raf sistemleri firma sahibi Erol Akçay, "Bütün firmalar için raf dekorasyonu çok önemlidir. Raf sistemleri kategorisinde, depo, market ve ahşap vitrin çeşitlerinin yanı sıra, banko ve vitrin kategorisinde de etkileyici ürünler sunmaktayız. Renk uyumu, teşhir özellikleri, fiyat bölümlü, askılı, tek platform ve iki taraflı raf sistemi gibi özelliklerle üretilen Antalya raf sistemleri, birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Dekoratif özellikleri, her zaman için dükkanınızın dekoru ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır" dedi.

Erol Akçay, "Ayaklı ve metal özelliklere sahip depo raflarıyla, en ağır malzemeleri raflara dizmekten korkmayın. Oldukça dayanıklı olan bu Antalya raf ürünleri, aynı zamanda estetik bir yapıya sahiptir. Paslanmayan ve çürümeyen metal özellikleriyle, uzun yıllar deponuzda sizin için ürünlerinizi taşırlar. Bu kaliteli ürünleri elde etmek için hemen bizi arayın, kısa zamanda sizin için imal edelim. Bizimle çalışmak  için 0532 2919520 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz" yorumunda bulundu.

Antalya Raf Antalya Raf sistemleri Erol Akçay Özboru Raf Sistemleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber