Ankara Turgut sesini kaybetmek istemiyor

Geçirdiği KOAH astım krizi nedeniyle hastaneye kaldırılan Ankaralı Turgut sesini kaybetmekten korktuğunu söyledi.

Ankara Turgut sesini kaybetmek istemiyor

Uzun zamandır çektiği KOAH rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz dünlerde hastaneye kaldırılan Ankara Turgut’tan beklenilen açıklama geldi.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; geçirdiği Astım KOAH krizi nedeniyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Ankaralı Turgut, hastane masraflarını MSG Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği kartıyla ödedi.

Hastaneden görüntüleri paylaşılan Ankaralı Turgut’un sağlığı ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara "En büyük korkum sesimi kaybetmek" şeklinde cevap verdiği öğrenildi.

Ankaralı Turgut Kimdir? 

1963 yılında Ankara‘da doğmuştur. Asıl adı Turgut Karataş‘dır. Müzik hayatına henüz 12 yaşındayken köy düğünlerinde darbuka çalarak başladı.

Davul çalan babasından başka ailede müzisyen sayısının çok fazla olması onun da müzisyen olmasını sağlamıştır. Ankaralı Turgut, askere gidene kadar müzisyenlik yapan darbukadan sonra bağlama çalan Ankaralı Turgut, bir taraftan da Ankara’nın oynak türkülerini söylemeye başladı.  

KOAH: Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı’ isminin baş harflerinden oluşan kısaltılmış bir hastalık ismi olan KOAH havayollarını daraltır, solunumu güçleştirir.

Genellikle kronik bronşit  fazla miktarda mukusun oluştuğu sürekli öksürük durumudur ve amfizem  Kana oksijen taşınmasını sağlayan hava keseciklerinde harabiyete neden olan bir hastalık zemininde gelişen KOAH’da hastalar, öksürük ve balgamdan kısa mesafeli yürüyüşde bile oluşan nefes darlığına kadar değişik semptomlara sahiptirler.

ankaralı turgu ankaralı turgut kimdir ankaralı turgut kansermi ankaralı turgutun rahatsızlığı ne ankaralı turgut koah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında