Anjelik Calvin Kimdir - Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik’e ne oldu

Dün gelen bilgilere göre, Yeşilçam'ın efsanelerinden Ahu Tuğba’nın Irma kasırgasının vurduğu Miami'de yaşayan kızı Anjelik'e ulaşamadığını yönündeydi. Peki, Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin kimdir? Anjelik'e ne oldu?

Anjelik Calvin Kimdir -  Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik’e ne oldu

Karayipler'de başlayan ve ABD'nin güney sahillerini de vuran Irma Kasırgası Florida Eyaleti'nin ikinci büyük şehri olan Miami'yi de etkisi altına aldı. Birçok kişinin ölmesine ve mağdur olmasına neden olan bu kasırga ayrıca ünlü Yeşilçam ustası Ahu Tuğba’nın kızının da kaybolmasına neden oldu.

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba da Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılarak Miami'de yaşayan kızı Anjelik Calvin'e ulaşamadığını söyleyerek yardım istedi. Miami'deki Türk Konsolosluğu'na seslenen Tuğba; "Türk Dışişleri'ne sesleniyorum, neden doğru düzgün bir yer açmadınız, niye Miami'deki Türkler'i korumuyorsunuz." dedi. Peki, Anjelik Calvin kimdir?

Anjelik Calvin Kimdir?
11 Kasım 1993 yılında ABD, Miami de doğmuştur. Kendisi gibi oyuncu olan Annesi Ahu Tuğba’nın Timmy adlı arnavut ve italyan asıllı kocasından dünyaya gelmiştir. Henüz 13 yaşındayken New York Film Academy’ den mezun olmasının yanı sıra yurt dışında iyi bir tiyatro alt yapısı ve eğitimi vardır. Daha sonra ise, Türkiye’de gitmiş olduğu Haldun Dormen, Murat Şenol’un da eğitim verdiği Ekol drama sanat okulu dahildir.En önemlisi ABD’ nin Florida Eyaletinde nükleer alanında gittiği Üniversitesinde politika dersinde ve sosyal projeler kapsamında göstermiş olduğu üstün performans Amerikan başkanı Obama’nın dikkatini çekmiş, genç yaşta olmasına karşın 2012 yılında beyaz saraya davet edilmiş ikili seçim öncesi davette bir araya gelmiştir. Sosyal Medya’da bu ilgi büyük yankı uyandırmış ve Anjelik haftalarca gündem konusu olarak manşetlerde kalmayı başarmıştır.

Anjelik Calvin Kimdir? Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin kimdir Anjelik kimdir Ahu Tuğba Yeşilçam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı