Android den Root suz Tema Yükleme Sistemi

Google tarafından kulanıcıların hizmetine sunulan Android 8.0 Oreo ile artık root işlemsiz tema yüklenilebilecek.

Android den Root suz Tema Yükleme Sistemi

Google'ın geride bıraktığımız hafta içerisinde tüm kullanıcılar için indirilebilir hale getirdiği Android 8.0 Oreo ile root işlemine gerek kalmadan tema yüklemek mümkün olacak.

Android  kullanıcılarının uzun süredir beklediği root işlemsiz kişisel tema yükleme sistemi sonunda geldi.

Daha önceki işletim sistemlerin de cihazlara root  işlem yapmadan  kişisel temalar yükleme imkânı  bulunmazken, Android işletim sistemi tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan Android 8.0 Oreo  ise akıllı telefon kullanıcılarına işlemsiz tema yükleme fırsatı tanıyor.

Android 8.0 Oreo ile ilgili olarak, XDA kullanıcıları tarafından ortaya çıkarıldığı iddia edilen kanıtlara göre ise arama motoru olan Google tarafından Android Oreo’nun içerisine oldukça güçlü bir tema sistemi yerleştirildiği iddia edildi.

 XDA’ da bulunan bir takım bazı geliştiricilerin de şimdiden Android Oreo da yer alan OMS adındaki servise erişme imkânı bulabildikleri söylendi.

Bütün bu söylentilerle birlikte kullanıcılar halen Google tarafından yapılacak resmi açıklamayı bekliyor.

Kullanım için Google’nın iznine ihtiyaç duyan bu uygulama cihazlarını artık root işleminden geçirmek istemeyen kullanıcılar için harika bir haber olarak sosyal medya da teknoloji alanın da büyük beğeni topladı.

 Android Oreo için   Google Play Store'da uygulamasında kolaylıkla indirilebilecek uygulamaların yer alması da kullanıcıların varsayımları arasında yer alırken Anroid Oreo’nun rotsuz kişisel tema yükleme işlemi halen sosyal medyada da en çok merak edilenler arasında ki yerini koruyor.

Android 8.0 Oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı