Alp Kırşan'ın Yüzüne Pisledi

Av sezonunun açılması ile birlikte denizde avlanmaya çıkan Alp Kırşan'ın yüzüne kalamar pisledi.

Alp Kırşan'ın Yüzüne Pisledi

Deniz tutkusu ile bilinen ünlü oyuncu Alp Kırşan deniz de av sezonun başlaması ile birlikte Kalamar avına çıktı. Ünlü oyuncunun yakaladığı Kalamar yüzüne pisledi.

Yakaladığı kalamarın yüzüne pislemesi ile şoka giren Alp Kırşan’ın, yüzünün aldığı korkunç  hali sosyal medya hesabında paylaşması, hayranlarına korku dolu dakikalar yaşattı. Söylentilere göre; yaralanmayı andıran görüntü, oyuncunun sevenleri tarafından korku ile karşılanırken, gerçeğin sonradan anlaşılması ile birlikte,  durum Kırşan’ın takipçileri tarafından tiye alındı.

Paylaştığı görüntünün ardından, kendisine zarar geldiğini düşünen takipçilerinin içini rahatlatmak isteyen Kırşan, daha sonra olaya açıklama getirmek amacıyla aynı görüntüyü altına "Ben kalamarın suratima s… severim" notu düşerek yeniden paylaştı.

Alp Kırşan Kimdir?
1979 İstanbul Beşiktaş doğumlu olan Alp Kırşan, Konak Çınarli Endistüri Meslek Lisesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.
İlk olarak Sabah Şekerleri programında sunuculuk yaparak kamera karşısına geçmiştir. Kırşan saha sonraki yıllarda, Akasya Durağı, Kadrinin Götürdüğü Yere Git, Çılgın Dershane, Ümit Milli, Kampüsistan, Çat Kapı, Keloğlan Karaprense Karşı, Çılgın Dershane Kampta, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Avanak kuzenler, Üç Tatlı Cadı, Pembe Patikler olmak üzere birçok başarılı dizi ve film projesinin yanı sıra birçok programında sunuculuğunu üstlenmiştir.

alp kırşan kalamar alp kırşam kimdir alp kırşan özel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı