Alişan’dan ayrılık haberlerine açıklama geldi

Haziran ayında hızlı bir şekilde nişanlanan çift ışık hızında ayrılırken şarkıcı Alişan’dan da ayrılık haberlerine açıklama geldi. Düğünlerine 3 ay kala dün ortaya çıkan ayrılık haberlerine Alişan’dan açıklama geldi. İşte o açıklama…

Alişan’dan ayrılık haberlerine açıklama geldi

İlk olarak Eda Erol’un sosyal medya hesabından paylaştığı ‘yollarımızı ayırdık’ mesajı ilk olarak yalanlansa da günün ilerleyen saatlerinde farklı iddialar gündeme geldi. Söz konusu iddialara göre çift Eda Erol’un eski sevgilisi Oğan Şenyolcu nedeniyle tartıştı ve ilişkiyi bitirme kararı aldı. Çıkan farklı iddialar üzerine Alişan’dan açıklama geldi. İşte ünlü şarkıcının açıklaması.

“Bilgilendirme… Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.”

Alişan Eda Erol Alişan nişanı bozdu Eda Erol sözünü tutamadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı