Advert

Aliağa’da anlamlı turnuva için takımlar belirlendi

Aliağa Belediyesi Futbol Spor Okulları 14. Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 2. Şenol Köse Şampiyonlar Ligi Futbol Turnuvası’nda yer alacak takımlar belirlendi.

Aliağa’da anlamlı turnuva için takımlar belirlendi

Aliağa Belediyesi Futbol Spor Okulları 14. Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 2. Şenol Köse Şampiyonlar Ligi Futbol Turnuvası’nın bilgilendirme toplantısı yapıldı. Yeniçeriler Derneği Tesislerinde yapılan bilgilendirme toplantısına Aliağa Belediyesi Futbol Spor Okulları’nda eğitim gören 9-13 yaş grubundaki sporcular ile aileleri katıldı. Bilgilendirme sunumunu ailelere Antrenör Alper Peker yaptı. Turnuvada geçerli olacak kurallar hakkında bilgi veren Peker, turnuvanın geleneksel olarak, Aliağa Belediyespor’un alt yapısında oynadıkları dönemde geçirdikleri kazalar sonucu yaşamlarını yitiren Kemal Harman, Övünç Yüksel ve Doğancan Üzüldü ile uzun süre Aliağaspor’da altyapı antrenörlüğü yapmış olan ve iki sene önce hayatını kaybeden Şenol Köse anısına yapıldığını söyledi. Bilgilendirme sunumunun ardından turnuvada yer alacak takımlar belirlendi. 20 Mart Salı günü başlayacak olan turnuvanın final müsabakaları mayıs ayında yapılacak. Antrenörler Alper Peker ve Zeki Uyar gözetiminde gerçekleştirilecek müsabakalar Yeniçeriler Derneği Tesisleri içerisinde bulunan merkez halı sahada oynanacak.

Turnuva fikstürünün hafta içinde yapılacak olan kura çekimleri ile belirleneceğini ifade eden Aliağa Belediyesi Spor Birim Sorumlusu Bilal Özkurt, “26 takımın yer alacağı turnuvaya Şenol Köse Şampiyonlar Ligi Futbol Turnuvası da dahil yaklaşık 350 sporcu katılacak. Turnuvaya katılan tüm sporculara yıl içerisinde spor okullarında kazanmış oldukları bilgi ve becerileri doğrultusunda Aliağa Belediyesi Sporcu Değerlendirme karnesi vereceğiz. Turnuvanın sonunda da düzenleyeceğimiz kupa töreni ile tüm sporcularımıza çeşitli hediyeler vererek madalyalarını takdim edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Büyükkılıç’tan Mevlid Kandili Mesajı
Başkan Büyükkılıç’tan Mevlid Kandili Mesajı
Kayseri için gönülden çalışan Başkan
Kayseri için gönülden çalışan Başkan