Aleyna yolcuları uçurdu

İddialara göre uçak seyehati sırasında telefonuyla konuşan Aleyna Tilki, kendisini uyaranlara "ne olacak ki " şeklinde yanıt verdi.

Aleyna yolcuları uçurdu

Genç şarkıcı Aleyna Tilki olaylı yaşantısı ile magazin gündemin de yer almaya devam ediyor. Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre genç şarkıcı Aleyna Tilki bu defa da, uçak seyahati esnasında yaptığı bir hareketle hem kendi hayatını hem de diğer yolcuların hayatını tehlikeye attı.

Uçağın busıness bölümünde yaşandığı iddia edilen olaya göre ünlü şarkıcı Aleyna Tilki seyahat ettiği uçağın inişe geçtiği esnada telefonunu açarak konuşmaya başladı.

Bu hareketinin ardından Aleyna Tilki, kendisini uyaran kabin memurlarına, yolculara ve ikinci pilota “Ne olacak ki” şeklinde cevap verdi.

Aleyna Tilki Kimdir?
28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte halen lise eğitimine devam etmektedir.  

Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin aranjör Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır.

Cevapsız Çınlama’dan tam bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan genç şarkıcı Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakalayarak büyük beğeni topladı.  

Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren şarkıcının son parçası Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenilerek paylaşım rekorları kırdı.  

 

alayne tilki ayça tilki sen olsan bari cevapsız çınlama emrah karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor