Advert

Aleyna Tilki'nin pedagog açıklaması şok etti

Ekranların sevilen ve yakından takip edilen güzel şarkıcısı Aleyna Tilki pedagog gerçeğini anlattı.

Aleyna Tilki'nin pedagog açıklaması şok etti

Çok hareketli bir çocuk olduğu için 4 yaşında pedagoga götürüldüğünü söyleyen Aleyna Tilki, "Zeka seviyemi ölçtüler. Testten üstün zekâlı olduğum çıktı. Bir de hiperaktivite bozukluğum vardı ama şimdi geçti. Daha sonra 7 yaşımdayken ikinci kez zekâ seviyem ölçüldü. Sonuç yine aynıydı. 140. Henüz dört yaşımdayken kendi kendime okumayı da yazmayı da öğrenmiştim" dedi.

 

Kendisini star yapanın hakkında konuşulanlar olduğunu söyleyen Tilki, "Paris, Helena’yı kaçırmasaydı Homeros İlyada Destanı’nı nasıl yazacaktı? Kimse masumiyetle ilgilenmez. Bu nedenle üzerime karışıklık yağdıranlara teşekkür borçluyum" şeklinde konuştu.

 

Aleyna Tilki Kimdir?
Aslen Konyalı olan güzel şarkıcı 2000 yılında dünyaya gelmiştir. İlk olarak Acun Ilıcalı’nın TV 8 yarışması olan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Daha sonra 2016 yılında Cevapsız Çınlama şarkısıyla hafızalara kazanan Tilki şimdilerde ise Sen Olsan Bari şarkısıyla 5 saatte 1 milyon izlenme tıklanma kırarak Tarkan’ı geçmeyi başarmıştır. Son zamanlarda mükemmel bir çıkış yapan Tilki namı diğer parmak kız olarak gösterilmektedir.

Aleyna Tilki Kimdir? Aleyna Tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi