Aleyna Tilki'nin kazancı şoke etti

Son dönemlerin popüler sanatçılarından Aleyna Tilki, çıkardığı iki parça ile Youtube'den milyonlar kazandı.

Aleyna Tilki'nin kazancı şoke etti

Sadece iki şarkı çıkaran genç şarkıcı Aleyna Tilki, şarkılarının Youtube’da milyonlarca tıklanması ile milyonlar kazandı.
Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkıları ile Youtube’de yaklaşık 550 milyona yakın tıklanma alarak rekora imza atan Aleyna Tilki henüz albüm çıkarmadan Youtube üzerinden milyonlar kazandı.

Konuyla ilgili yer alan bir başka habere göre ise; Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin çıkış parçası olan Cevapsız Çınlama, Youtube’de 330 milyonu geçkin tıklanma alırken, henüz 17 yaşında olan genç şarkıcının yeni parçası Sen Olsan Bari ise yaklaşık olarak 200 milyon izlenme ve dinlenme sayısına ulaştı. 

Aleyna Tilki Kimdir?

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte lise eğitimine devam etmektedir. Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır. 

Cevapsız Çınlama’dan bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakaladı.  Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

 

aleyna tilki ayça tilki havva öztel sen olsan bari cevapszı çınlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor