Aleyna Tilki'nin büyük türkü projesi tiye alındı

Her fırsatta türkü albümü yapmak istediğini dile getiren Aleyna Tilki'nin bu hayalini katıldığı bir radyo programında da yinelemesi sosyal medya da tiye alındı.

Aleyna Tilki'nin büyük türkü projesi tiye alındı

İddiaları sözleri ile her daim gündem olmayı başaran ünlü popçu Aleyna Tilki, katıldığı bir radyo programında hayallerinden bahsetti.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; genç şarkıcı Aleyna Tilki, hayalleri katıldığı radyo programında hayalleri ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara;  Türkiye planlarını tamamladıktan sonra yurt dışına açılmak istediğini belirtti. “Türkü albümü yapmak istiyorum. Büyük bir proje. Yurt dışında kayıtlarını yapmak istiyoruz. Kendi bestelerimden oluşan Türkçe pop albümü de yapmak istiyorum. Türkiye planlarımın hepsini tamamlayıp öyle dünyaya açılmak istiyorum. Yurt dışında bile istediğim gibi hareket edemiyorum. Oradaki bir Türk bile magazinci görevi görüyor. Bazen bunalıyorum o kadar” diye konuştu.

Söylentilere göre genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin hayalleri ile ilgili yaptığı açıklamada bulduğu her fırsatta yinelediği türkü albümü hayalini yeniden dile getirmesi sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından “Aleyna galiba türkücü olmak istiyor” şeklinde yorumlar aldı.

Aleyna Tilki Kimdir? 

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte lise eğitimine devam etmektedir. Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır. 

Cevapsız Çınlama’dan bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakaladı. 

Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

aleyna tilki aleyna tilki kimdir sen olsan bari cevapsız çınlama emrah karaduman emrah karaduman kimdir havva öztel havva öztel kimdir ayça tilki mehmet tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor