Aleyna Tilki'nin annesi fena patladı

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bir takipçisi tarafından kendisine yollanan mesaj üzerine çıldırdı.

Aleyna Tilki'nin annesi fena patladı

Henüz 17 yaşında olan genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel bir takipçisi tarafından kızı ve kendisi hakkında yollanan mesaj üzerine çıldırdı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel her konserinde desteğini esirgemediği kızı Aleyna Tilki ile yine konser öncesi çekilen bir fotoğrafını kişisel soyal medya hesabı üzerinden yayınlandı. Bunun üzerine bir takipçisi tarafından DM üzerinden kendisine gönderilen mesaja sinirlenen Öztel, bu duruma kayıtsız kalmadı.

Havva Öztel takipçisi tarafından kendisine gönderilen  "Gelsin paralar Havva hanım. Bir insan daha 18ine bile basmamış bir evladı üzerinden nasıl para kazanır? Pess"  mesajına kayıtsız kalmadı ve bu mesajı ifşa ederek "Hadsiz seni... Elinizin az ayarı olsun. Bir anneye yazıyorsunuz. Hasetliğinizi ve pisliğinizi gidip insanlara kusmayın. Biraz takdir edin yapılanları" cevabını verdi.

Aleyna Tilki Kimdir? 

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte lise eğitimine devam etmektedir. Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır. 

Cevapsız Çınlama’dan bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakaladı.  Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

 

aleyna tilki aleyna tilki kimdir havva öztel aleyna tilkinin annesi aleyna tilkinin annesi kim ayça tilki mehmet tilki cevapsız çınlama sen olsan bari emrah karaduman aleyna tilki nasıl ünlü oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor