Advert

Aleyna Tilki'den Keşke Herkes Çıplak Gezse Çıkışı

Yüksek egosu ve iddiaları çıkışları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, keşke herkes çıplak gezse çıkışı ile yine magazin gündemini salladı.

Aleyna Tilki'den Keşke Herkes Çıplak Gezse Çıkışı

Henüz 16 yaşında olan ve çıkardığı başarılı single çalışmalarıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Aleyna Tilki, iddialı konuşmalarıyla yine gündeme bomba gibi düştü.

Tükenmez egosu ve iddialı çıkışları ile sık sık gündemde yer alan genç şarkısı Aleyna Tilki özel bir magazin kanalı tarafından kendisine uzatılan mikrofonlara “Keşke herkes çıplak gezse" dedi ve yine magazin gündemini sallamayı başardı.

Henüz 16 yaşında olan başarılı pop şarkıcısı Aleyna Tilki’nin keşke herkes çıplak gezse çıkışı sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.Keşke ayıp olmasaydı da herkes çıplak gezseydi diyerek başladığı konuşmasına Aleyna Tilki, "İçimden geçen her şeyi Tweet atsam beni sınır dışı ederler." Diyerek devam etti.

Aleyna Tilki Kimdir?

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte lise eğitimine devam etmektedir.

Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır.

Cevapsız Çınlama’dan bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakaladı.
Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

 

Aleyna Tilki cevapsız çınlama sen olsan bari emrah Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi