AK Parti Melikgazi'de seçim konuşuldu

AK Parti Kayseri Melikgazi ilçe teşkilatının Temmuz ayı toplantısında 24 Haziran seçimleri konuşuldu. İl Başkanlığı için ismi geçen Gökhan Ülke'ye büyük destek vardı

AK Parti Melikgazi'de seçim konuşuldu

AK Parti Kayseri Melikgazi ilçe teşkilatı, Temmuz ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya eski bakanlar ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile Mustafa Elitaş, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Melikgazi İlçe Başkanı Av. Gökhan Ülke, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensupları katıldı.

Seçim konuşuldu
24 Haziran 2018 günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Milletvekilliği seçiminin konuşulduğu toplantıda, Türkiye'nin daha müreffeh günlere gelebilmesi adına Kayseri teşkilatı olarak, Melikgazi teşkilatı olarak neler yapılması gerektiği,nelerin yapıldığı ve yapılacağı konuşuldu. Toplantının sonunda, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sürecinde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı 81 Mahalle Başkanına plaket takdim edildi.

Başkan ödül verdi
Sonrasında Lise Ak Teşkilatı tarafından düzenlenen yarışmada dereceye giren partililere, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç tarafından hediyeler takdim edildi.

AK Parti Kayseri Ak Parti Melikgazi Gökhan Ülke AK Parti Gökhan Ülke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor