Ajda Pekkan'ın Yeni Sevgilisine Büyük Tepki

Semiramis Pekkan ablası Ajda Pekkan'ı 2 yıl önce ayrıldığı eski sevgili Bülent Çavuşoğlu hakkında uyardı.

Ajda Pekkan'ın Yeni Sevgilisine Büyük Tepki

Süper Star Ajda Pekkan’ın yıllar önce o dönem evli olan iş adamı Bülent Çavuşoğlu ile yaşadığı ilişki magazin gündemini sallamıştı.

İkilinin bir müddet devam eden ve bir türlü onaylanmayan ilişkisi 2 yıl önce olaylı bir şekilde sonlamıştı. Şimdilerde ise Ajda Pekkan’ın 2 yıl önce kendisinden ayrıldığı sevgilisi iş adamı Bülent Çavuşoğlu’na geri döndüğü iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Ortaya atılan söylentilere göre ise; Pekkan ailesi Bülent Çavuşoğlu ile Süperstar’ın ilişkisine onay vermedi ve Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan bu ilişki ile ilgili olarak ablasını uyardı.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre;  Ajda Pekkan’ın kardeşi, Semiramis Pekkan ile hayat arkadaşı Gulu Lalvani, Süperstara “Sen bir starsın. Aranızdaki yaş farkı büyük. Hayat tarzlarınız birbirine uygun değil. Bu ilişki seni aşağı çekebilir. Ayrılmanız gerek” dedi. 

Bülent Çavuşoğlu Kimdir?
Ajda Pekkan ile adı aşk iddialarına karışan Bülent Çavuşoğlu Türkiye’nin önde gelen iş adamları arasında yer almaktadır. İş adamı Bülent Çavuşoğlu cemiyet hayatının önemli isimlerinden, sosyetik iş kadını Tuğçe Eyilik ile evlendikten sonra magazin gündeminde yer almaya başlamıştır.

İş adamı Bülent Çavuşoğlu ile Süper star Ajda Pekkan’ın birlikteliği ise, 2011 yılında ortaya çıkmıştı.  İlişkinin açığa çıkmasından sonra sosyetik iş kadını Tuğçe Eyilik kocasından boşanmıştı. Sosyetik iş kadını Tuğçe Eyilik tarafından,  Ajda Pekkan’a açıldığı iddia edilen 250 bin liralık tazminat davası ise  magazin basınında “ metres davası” şeklinde nitelendirilerek uzun süre gündemde kalmıştı. 

 

ajda pekkan semiramis pekkan ajda pekkanın sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı