Ahu Tuğba’nın kızı kayboldu

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Ahu Tuğba’nın kızının kaybolduğu öğrenildi.

Ahu Tuğba’nın kızı kayboldu

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba’nın kızı uzun süredir Miami’de yaşıyordu. Fakat son zamanlarda orada yaşanan kasırgadan dolayı Miami'deki kızı Anjelik'e ulaşamadığını gözü yaşlı bir şekilde anlatmaya başladı.

Karayipler'de başlayan ve ABD'nin güney sahillerini de vuran Irma Kasırgası Florida Eyaleti'nin ikinci büyük şehri olan Miami'yi de etkisi altına alıyor. Oyuncu Ahu Tuğba da Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılarak Miami'de yaşayan kızı Anjelik'e ulaşamadığını söyleyerek yardım istedi.

"Hiç haber alamıyoruz” 
Son konuşmalarından bahseden Ahu Tuğba; "Hiç haber alamıyoruz. Son konuşmalarımızda; bana 'anne Kur'an'da şunları okudum' dedi. Anjelik bana korkma anne diyordu ama nasıl korkmayayım. Orada bir yığın evladımız var. Hiçbir şey alamamış. Su bile bulamamış. Bu kadar da saf bir kız." diye konuştu. Ünlü oyuncunun bu açıklamasından sonra sosyal medya üzerinden destek ve moral mesajı yağdı.


 

Ahu Tuğba Ahu Tuğba'nın kızı Miami'de kayboldu Ahu Tuğba'nın kızı nerede Ahu Tuğba'nın kızı bulundu mu Miami Ajelbegü Ahu Anjelik Alejnatij
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı