Ahmet Özhan sessizliğini bozdu "Şaşkınlık içerisindeyim”

Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu Artık Susma programında Hale Soygazi ve Ahmet Özhan gündeme gelmeye devam ederken, Özhan’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Ahmet Özhan sessizliğini bozdu

Yeşilçam’ın sevilen isimlerinden olan Hale Soygazi magazin gündeminin en çok konuşlan isimlerinden biri. Hale Soygazi, Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu Artık Susma programında gündeme gelmeye devam ediyor. 

Öyle ki programın hiç iç açıcı olmayan reytingleri de bu olay sonrası hızla yükselişe geçti. İddiaya göre programa katılan ve 1 günlükken evlatlık verilen Murat Şar'ın annesi Hale Soygazi. Bu büyük iddia sonrası gözler bahsedilen tarihlerde evli olan Hale Soygazi ve eski eşi Ahmet Özhan'a çevrildi.  Peki Ahmet Özhan bu konuyla ilgili ne dedi? 

Ahmet Özhan Kanal D'de katıldığı bir canlı yayın programında ilk kez açıklama yaptı. Bu konulardan her zaman uzak olduğunu belirten Ahmet Özhan, böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi.Eski eşinin bir hamilelik belirtisi göstermediğini dile getiren Ahmet Özhan, "Şaşkınlık içerisindeyim. Hukuki ve bilimsel profil itibariyle de hiçbir şekilde sonuca varılamayacak bir iddia. O yüzden bunun bir an önce ortadan kalkmasında fayda var" ifadelerini kullandı. Son olarak Programla ilgili suç duyurusunda bulunan Hale Soygazi'de DNA testi istediğini ve programın Reyting amaçlı çaresiz insanları kullandığını söyledi.

 

Ahmet Özhan Seda Sayan Uğur Aslan Hale Soygazi Murat Şar DNA testi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı