Ahmet Erkan'dan Ayhan Ogan'a ağır gönderme

Kayseri Ticaret Odası eski Başkan Vekili Ahmet Erkan, AK Parti'nin de büyük tepkisini çeken Ayhan Ogan için ağır eleştiri yaptı.

Ahmet Erkan'dan Ayhan Ogan'a ağır gönderme

Kayseri Ticaret Odası eski Başkan Vekili Ahmet Erkan, Ayhan Ogan için öyle bir açıklama yaptı ki..

MÜSİAD Kayseri kurucuları arasında bulunan, Kayseri Ticaret Odası eski Başkan Vekili olan ve Ensar Vakfı Kayseri Başkanı olan Ahmet Erkan, geçtiğimiz günlerde "Beğenin beğenmeyin. Yeni devlet kuruluyor" açıklaması ile büyük tepki çeken Ayhan Ogan için tepkisini dile getirdi.

Kendisine ait olan Facebook hesabı üzerinden bir açıklama yapan Ahmet Erkan, Kayseri Büyükşehir Belediye eski Başkanı Şükrü Karatepe ve AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu eski üyesi Ayhan Ogan'a ağır eleştirilerde bulundu.

Ahmet Erkan, "Kayseri, küçük düşmeye devam ediyor. Az konuşun kardeşim. Çektiğimiz ne sizin dilinizden. Seçimlerden önce Şükrü bey şimdi de Ayhan Ogan. Hem Türkiye'me hem Kayseri'me yazık oluyor. Tam unutuldu derken bir duvar yıkar bunlar. Bir dah konuşursanız ağzınıza büber süreriz" şeklinde tepkisini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, Ayhan Ogan'ın cümlelerine gönderme yapıp sert tepki göstererek, "Bizim başka Devletimiz yok" ifadelerinde bulunmuştu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de, bir süre önce Ayhan Ogan için, PR çalışması yaparak, isim yapma peşinde olduğunu ifade etmişti.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Ahmet Erkan Ayhan Ogan Recep Tayyip Erdoğan Mehmet Özhaseki Şükrü Karatepe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı