Ahmet Çakar Arda için ne söyleyecek

Arda Turan'ın bir daha Milli takım kapısından içeri alınmamasını isteyen Ahmet Çakar, Lucescu'nun Arda ve Burak Yılmaz kararı sonrasında oldukça sinirlendi

Ahmet Çakar Arda için ne söyleyecek

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından kadro dışı bırakılan ve sonrasında Milli Takıma veda ettiğini açıklayan Arda Turan, yeniden milli takıma çağrıldı. Fatih Terim'in görevden ayrılmasından sonra TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in görevi ifa ettiği Mircea Lucescu, Arda Turan'ı yeniden milli takım kadrosuna aldı.

Arda'ya yüklenmişti
A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda 2 Eylül'de Harkiv'de Ukrayna ve 5 Eylül'de Eskişehir'de Hırvatistan ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosuna Arda Turan'ın alınması, eski hakem Ahmet Çakar'ın "Bir daha bu adamı Milli takıma çağırırsanız..." sözünü akıllara getirdi.

Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim zamanında spor yazarı Bilal Meşe'ye yönelik yaklaşımı sonrasında süresiz kadro dışı bırakılan milli futbolcu Arda Turan için "Bir daha Arda Turan'ı Milli takıma çağırırsanız...." cümlesi kuran eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın nasıl bir tavır takınacağı merakla bekleniyor.

Çakar küplere bindi
Gazeteci Bilal Meşe'ye yönelik "Bu herifi buraya kim aldıysa a.... koyayım" cümlesi sarfettiği iddiası ile Ahmet Çakar tarafından ağır eleştirilen Arda Turan için "Bir daha bu adamı milli takıma alırsanız ben de sizin, kırgın ve kızgın bir arkadaşınız olarak hayatıma devam ederim" cümlesi kuran Ahmet Çakar, Arda Turan, Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu'nun yeniden A Milli takım kadrosuna dahil edilmesi ile ilgili nasıl bir açıklama yapacak? Ahmet Çakar, Spor kamuoyunun merakla beklediği açıklamayı Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında yapacak.

Haber: İlyas KAPLAN

Milli takım Türkiye Arda Turan Ahmet Çakar Yıldırım Demirören Fatih Terim Mircea Lucescu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı