Acun Ilıcalı Survıvor’ı Bitirecek Mi

Söylentilere göre Survıvor yarışmasının ismi ve formatı için yabancı şirketlere daha fazla para ödemek istemeyen Acun Ilıcalı programı bitirme kararı aldı.

Acun Ilıcalı Survıvor’ı Bitirecek Mi

Söylentilere göre iş hayatına yurt dışında devam etme kararı alan Acun Ilıcalı’nın, Survıvor yarışmasına son vereceği ve bu sayede Ilıcalı’nın yarışmanın formatı ile ismi için de yabancı şirketlere artık ödemesi yapmaktan kurtulacağı iddia edildi.
 
Özel bir magazin gazetesin de yer alan habere göre; Survivor yarışmasının ismi ve formatı için yabancı şirketlere içi daha fazla para ödeme istemeyen Acun Ilıcalı ve ekibi konuyla ilgili olarak çalışmalara başladı.
 
Meraklıları tarafından büyük heyecanla takip edilen ve her sezona farklı bir forma ile giriş yapan Survıvor, ilk kez Türkiye’ye Acun Ilıcalı tarafından tanıtılmıştı.
 
Acun Ilıcalı Kimdir?
 
1969 Edirne doğumlu olan Acun Ilıcalı, ilk kez Beşiktaş muhabirliği yaparak televizyon hayatına adım atmıştır.
Muhabirlik kariyerinde gösterdiği başarılı dikkatleri çeken Acun Ilıcalı daha sonra, Show Tv kanalına transfer olarak bir dönemin efsane magazin programlarından olan Televole’nin yapımcılığını üstlenmiştir.
 
2005 yılına gelindiğinde Acun Medya isimli yapım şirketini kuran Ilıcalı, şirketi ile birlikte,  O ses Türkiye, Yeteneksiz Sizsiniz Türkiye, Survıvor Türkiye, Fear Factor, Var mısın Yok Musun gibi birçok yabancı yapım şirketlerine ait yarışmaları Türkiye’ye kazandırmıştır.
 
Yapımcı Acun Ilıcalı aynı zamanda gösterdiği başarılar ile En İyi Başarılı Erkek Sunucu Altın Arılar ödülü başta olmak üzere birçok ödüle de layık görülmüştür.
acun ılıcalı survıvor fear factor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı