ABD Harvey Kasırgasına Kıyıya Vuran Yaratık

Amerika'nın Teksas eyaletinde yaşanan Harvey Kasırgası sonrası denizden sahile vuran deniz canlısı şaşkına çevirdi. İlginç tipteki canlı herkesi ürküttü.

ABD Harvey Kasırgasına Kıyıya Vuran Yaratık

Amerika'da kısa bir süre önce yaşanan Harvey Kasırgası'nın ardından ortaya çıkan görüntüler görenlerde korku ve endişe yarattı. 

TANIMLANAMAYAN TÜR
Teksas Eyaletinde meydana gelen ve maddi hasarlı olduğu kadar manevi olarakta büyük izler oluşturan kasırgayla ilgili olarak önceki gün ortaya çıkan bir yaratık görseli herkesi korkuttu. Deniz canlısı olduğu ve türünün tespit edilemediği açıklanırken gerek fotoğrafı görenler gerekse canlıyı bizzat görenlerin gözlerinde korku ve endişe hakimdi. Teksas eyaletinde yaşanan Harvey Kasorgası sonrasında kıyıya vuran deniz canlısının cinsi ve türüyse belli değil.

YILAN BALIĞI OLABİLİR
Yetkililerden bir yılan balığı türü olabileceğine dair açıklama geldi. Balığın şişman bir bedeni, uzun bir ağzı ve sivri dişleri olduğu görülüyor. Sahilde ölü halde bulunan balık, Harvey Kasırgası'nden sağ kurtulamayan hayvanlardan.

TÜRÜ VE CİNSİ ARAŞTIRILACAK
Araştırma merkezince araştırılacak olan deniz canlısının türü ve cinsinin ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor. Halkı korkuya salan bu canlıdan başka olup olmadığı da bu araştırmalardan sonra Atlas Okyanusu içerisinde yapılacak olan araştırmalarla netlik kazanacak.

Harvey Kasırgası harvey hurricane atlas okyanusu bilinmeyen yaratık harvey kasırgası yaratık 2017 harvey kasırgası 2017 harvey hurricane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı