90'lı yılların efsanesi sanal bebekler geri dönüyor

90'lı yıllarda bir tutku haline gelen sanal bebeklerin üretimine yeniden başlandı.

90'lı yılların efsanesi sanal bebekler geri dönüyor

90’lı yılların efsane eğlence anlayışlarından olan ve teknolojik eğlencelerin türemesiyle değerini yitiren, sanal bebekler bir Japon oyuncak firması tarafından yeniden üretiliyor.

Yabancı özel bir sitenin haberine göre; kullanıcılar tarafından dijital bir ortamda sanal bir bebeğin büyütülüp yetiştirilmesi üzerine kurgulanan ve yumurta şeklinde olan  bu oyuncaklar daha şimdiden yurt dışında$15 £11.30 fiyat etiketiyle satışa sunuldu ve anında vintage meraklıları tarafından tüketildi.

Sanal bebekleri üretmeye başlayan Japon oyuncak firması tarafından yapılan açıklamalarda; özellikle 90’lı yılların gençleri tarafından yoğun bir sanal bebek üretim isteği alındığını belirten firma, sanal bebeklerin 6 farklı dizaynda ve birçok farklı renk seçeneği ile üretime sunulacağını belirtti.

Sanal bebeklerin özelliklerine yönelik olarak da açıklamalarda bulunan firma, .yeni bebeklerin altı farklı sanal karakter içereceğini ve kullanıcıların eski model sanal bebeklere nazaran bu 6 farklı dijital karakterlerin her evrelerini yönetebileceklerini de belirtti.

Yurt dışında ön satışına başlanılan sanal bebeklerin Türkiye’de ne zaman satışa çıkarılacağı ise henüz belirtilmedi.

İşte yeni sanal bebekler;

sanal bebekler sanal bebek nedir sanal bebek sanal bebek nasıl kullanılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor