9 Ocak Kayseri Okullar tatil mi

Kayseri 9 Ocak 2019 Çarşamba günü okullar tatil mi? Valilik açıklama yaptı. Kayseri hangi ilçelerde okullar tatil? Vali Şehmus Günaydın bizzat açıkladı

9 Ocak Kayseri Okullar tatil mi

Kayseri’de yoğun kar dolayısıyla yarın 5 ilçede eğitime ara verildi. Kayseri’de sabah saatlerinde etkisini gösteren ve gün boyu devam eden kar yağışının ardından yarın Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar ve Yahyalı ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.

Vali açıkladı
Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, sosyel paylaşım sitelerdeki kendisine ait hesaplardan açıklama yaparak, durumu takipçileri ile paylaştı. 8 Ocak 2019 Salı günü öğleden sonra için tatil verilen ilköğretim ve orta öğretim okulları, 9 Ocak Çarşamba günü de tatil yapacak. Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, açıklamasında, "Yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle Kayseri, Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar ilçelerimizde 09 Ocak 2019 tarihinde ilk ve ortaöğretim okullarımızda eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir. Engelli ve hamile personelimiz idari izinli sayılacaktır" duyuusunda bulundu.

Kayseri 9 ocak okullar tatil mi kayseri hangi ilçe okullar tatil 9 ocak hangi okullar tatil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza