Advert

8. Erciyes Kış Tırmanışı Başlıyor

8. Geleneksel Hacılar Erciyes Gençlik ve Spor Kulübü, Uluslararası Erciyes Kış tırmanışı, 10-11 Şubat 2018'de gerçekleşecek.

8. Erciyes Kış Tırmanışı Başlıyor

8. Geleneksel Hacılar Erciyes Gençlik ve Spor Kulübü, Uluslararası Erciyes Kış tırmanışı, 10-11 Şubat 2018'de  gerçekleşecek.

10-11 Şubat'ta Erciyes Dağı’nda uluslararası düzeyde gerçekleştirilecek olan tırmanışa, yurt içi ve dışından katılım olacağını vurgulayan Yusuf Hakan Özdemir, tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade etti.

Özdemir açıklamasında  “Kış faaliyetleri çok zorludur. Soğuk, rüzgâr, kar gibi birçok doğal etkenle mücadele etmenin yanında teknik malzemelerinde  kullanılması gerekir. Faaliyetimize yurt içi ve yurt dışından  200 dağcı katılacak olup 10 Şubat Cumartesi günü Erciyes Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Kamp ve Eğitim Merkezinde sabah saatlerinden itibaren faaliyete katılacak olan dağcılar karşılanacaktır. Faaliyetimizde rüzgârın ve tipinin etkili olması beklenmektedir. Saat:18.00’da teknik toplantı yapılacak, rota ve kullanılacak teknik malzemeler ve tırmanış esnasındaki hareket tarzları hakkında faaliyet sorumlusu olarak bilgi verilecek. Pazar günü saat: 03.30’da zirve için hareket edilecek ve saat: 11.00’de zirvede olunacaktır. Suriye’nin Afrin bölgesinde Tük Silahlı Kuvvetler tarafından yürütülmekte olan Zeytin Dalı Harekâtına destek için gerçekleştireceğimiz tırmanış faaliyetini şehitlerimize armağan ediyoruz."

Hacılar Erciyes Gençlik ve Spor Kulübü Uluslararası Erciyes Kış tırmanışı Erciyes Dağı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu