500 binlik tektaş yuva kurtardı

Galatasaray’ın gözde futbolcusu Selçuk İnan’ın kaçamağı kendisine ağır patladı.

500 binlik tektaş yuva kurtardı

2015'te Çırağan Sarayı'nda masal gibi düğünle evlendiği Cemre İnan’la arasına ihanet girdi. Fakat sevilen futbolcu bu durumu kısa zamanda kurtarmayı başararak eşini ikna etmeyi başardı.

Geçtiğimiz hafta gece kulübünde çapkınlık yaparken yakalanan Selçuk İnan, eşine kendini affetirmek için tam 500 bin TL'lik tektaş aldı.

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan geçen hafta Ortaköy'deki gece kulübü Ruby'de iki genç kızla eğlenmişti. Selçuk'un çapkınlığı pahalıya patladı.

Selçuk İnan, sabaha karşı kızlarla Taksim'deki CVK Otel'e gitti. Kapıda gazetecileri görünce aracından bile inmeden gözden kayboldu. Haber ertesi günü basına yansıdı. Selçuk İnan ile 2015'te Çırağan Sarayı'nda masal gibi düğünle evlendiği Cemre İnan arasında kıyamet koptu.

Arkadaşları ile yurt dışında tatilde olan Cemre İnan apar topar İstanbul'a döndü. Çifti barıştırmak için aileler devreye girdi. Galatasaraylı topçu birkaç gün önce eşini ikna etmeyi başardı. Hemen ardından Cemre İnan'a 500 bin TL'ye özel tasarım pırlanta yüzük aldı. Ayrıca Cemre İnan'a bundan böyle yalnız başına eğlenmeye çıkmayacağına dair söz verdi.

Selçuk İnan Selçuk İnan’dan eşine 500 binlik tektaş Tektaş Galatasaray Cemre İnan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor