4 Ekim 2017 reyting mücadelesinin kazanını belli oldu

Binlerce kişinin araştırmaya başladığı 4 Ekim reyting sonuçları belli oldu mu?

4 Ekim 2017 reyting mücadelesinin kazanını belli oldu

Çarşamba günü izleyiciyi ekrana kilitleyen yapımlar arasından kim reyting mücadelesini kazandı. Dün en çok izlenen diziler arasında bir kez daha Meryem ve Seven Ne Yapmaz vardı. Ayrıca işlediği kayıplar, cinayetler ve daha birçok konudaki olaylarla Türkiye'nin gündemine oturan Müge Anlı da iyi bir izlenme oranı aldı. Bununla birlikte Bollywood yıldızı Aamir Khan'ın yer aldığı A Haber Ana Haber Bülteni de günün en çok tercih edilenleri arasındaydı. Peki, dün en çok hangi program veya dizi izlendi? İşte 4 Ekim 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları...

Televizyon ekranlarının en büyük ölçümü olan ve özellikle dizilerin devamlılığında büyük rol oynayan reyting sonuçları sadece yapım şirketini değil yüzlerce insanı etkiliyor. Bu sebeple de her gün binlerce kişinin gün sonunda yaptığı ilk iş 'Reyting Sonuçları' yazıp arama motorunda arama gerçekleştirmek. Reyting sıralaması konusunda siz değerli takipçilerimize verdiğimiz önemi her gün görmektesiniz. Titiz bir konu olan sıralamadaki yanlışlıklar farklı yorumlara sebep olabilir. Bundan dolayı reyting sonuçlarını saat 10.30-11.00 arasında web sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

 REYTİNG NEDİR?
 Reyting, izleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.  

TOTAL VE AB NEDİR? 
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar.  

4 EKİM 2017 REYTİNG KAZANANI:
1 MERYEM KANAL D 
2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 
3 SEVEN NE YAPMAZ ATV 
4 SHOW ANA HABER SHOW TV 
5 KUCUK ESNAF (T.S) TV8 
6 MERYEM (OZET) KANAL D 
7 NO:309 FOX TV 
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV 
9 ATV ANA HABER ATV 
10 NO:309 (OZET) FOX TV 
11 HABER ONU SHOW TV 
12 AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER KANAL D 
13 SEVEN NE YAPMAZ (OZET) ATV 
14 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV 
15 CEMBER ARAF (T.S) STAR TV 
16 SICAK GELISME KANAL D 
17 STAR ANA HABER STAR TV 
18 TRANSFORMERS KAYIP CAG (Y.S) TRT 1  
19 ADINI SEN KOY STAR TV 
20 HAVA DURUMU ATV 

 

Reyting sonuçları Reyting mücadelesi Reyting Reyting kazananı Reyting birincisi kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı