23 Ekim 2017 reyting kazananı Söz

Ekranlarda ki reyting mücadelesi kaldığı yerden devam ederken bu akşam Show TV’nin yeni dizisi Çukur’da bu mücadeleye dahil oldu. Peki 23 Ekim reyting mücadelesinin kazananı kim olacak?

23 Ekim 2017 reyting kazananı Söz

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan ve TV 8 ekranında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezona iddialı bir giriş yapmasının ardında reyting sıralamasında ki yerini de aldı. Peki, bu akşam kaçıncı sırada zirveye yerleşecek.
Mücadeleye katılacak diğer diziler ise, ATV’nin sevilerek izlenen dizisi Kırgın Çiçekler. Kanal D’nin yeni sezon dizisi Siyah Beyaz Aşk. Fox TV’nin merakla beklenen dizisi Kayıtdışı ve gündüz kuşağı dizileri ve programları reyting mücadelesine nasıl bir sonuç getirecek.

Diğer yandan merak edilen sonuçlar yarın sabah 10:00 ile 10:30 arasında belli olacak.Diğer sonuçlar varsayım ve tahmindir.

REYTİNG NEDİR?
İzleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.  

TOTAL VE AB NEDİR?  
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar.  

23 EKİM 2017 REYTİNG SONUÇLARI:
1 SOZ STAR TV
2 SOZ (OZET)STAR TV
3 KIRGIN CICEKLER ATV
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV
5 CUKUR SHOW TV
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 SIYAH BEYAZ ASK KANAL  D
8 ATV ANA HABER ATV
9 HABER ONU SHOW TV
10 AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER KANAL D
11 MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
12 SICAK GELISMEKANAL D
13 KIRGIN CICEKLER (OZET)ATV
14 ADINI SEN KOYSTAR TV
15 KAYITDISIFOX TV
16 HAVA DURUMUATV
17 STAR ANA HABERSTAR TV
18 KIM MILYONER OLMAK ISTERATV
19 ESRA EROL'DAATV
20BENI AFFETSTAR TV
21 KAYITDISI (OZET)

 

Reyting Reyting sonuçları 23 Ekim reyting kazananı Reyting savaşı Çukur Söz O ses Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cenk Tosun'un şampiyon adayı
Cenk Tosun'un şampiyon adayı
Medipol Başakşehir: 1 - Beşiktaş: 0
Medipol Başakşehir: 1 - Beşiktaş: 0