2019 Microsoft Office ortaya çıktı

Microsoft Office kullanıcılarının merakla beklediği yeni sürümü Office 2019'u duyurdu.

2019 Microsoft Office ortaya çıktı

Önümüzde ki yıl piyasaya sürdürülmesi beklenen Office 2019 şimdiden merak konusu oldu. Office 365 kullanıcıları Office 2019 ile birlikte gelen tüm yeniliklerden faydalanabilme imkanına sahip olacak.

Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri Orlando'da düzenlemiş olduğu Microsoft Ignite etkinliğinde Office 2019'u duyurdu. Açıklamalara göre; Microsoft Office 2019, 2018 yılının ortalarında piyasaya sürülecek. 

Office 2019, bulut için henüz hazır olmayan müşteriler için yeni kullanıcı ve BT yetenekleri ekleyecek. Örneğin, basınca duyarlılık, eğilme efekti ve mürekkep yeniden oluşturma gibi yeni ve geliştirilmiş mürekkepleme özellikleri daha doğal çalışmanıza olanak tanıyacak. Yeni formüller ve çizelgeler excel için veri analizini daha güçlü yapacak. Morph ve Zoom gibi görsel animasyon özellikleri PowerPoint sunumlarına lehçe katacak. Sunucu geliştirmeleri, BT yönetilebilirliği, kullanışlılık, ses ve güvenlik güncellemelerini içerecek.

Özellikle Microsoft'un son yıllarda Office 365 hizmetine giderek daha çok önem verdiğinden Office'in bir başka sabit sürümünü piyasaya sunmak ilginç. Microsoft konuyla ilgili, "Office 2019, uygulamalarının bir kısmını veya tümünü kurum içi tutmaları gerektiğini düşünen müşteriler için değerli bir gelişme olacak" dedi. Orijinal bir Office 365 hesabınız varsa Office 2019'daki tüm yeni özellikler Office 365'e de gelecek.  
 

Microsoft Office Microsoft Office 2019 Microsoft Office 2019 özellikleri 2019 Microsoft Office özellikleri Microsoft Office
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor