19 Ocak 2018 reyting kazananı Arka Sokaklar

Bir çok yapımın kıyasıya mücadele verdiği reyting mücadelesi kaldığı yerden devam ediyor. Peki, 19 Ocak 2018 Cuma reyting kazananı kim?

19 Ocak 2018 reyting kazananı Arka Sokaklar

Aşk ve Mavi, Elif, Arka Sokaklar ve Şevkat Yerimdar izleyicileri, 19 Ocak 2018 Cuma reyting sonuçları sıralaması açıklandı mı, hangi yapım birinci oldu merak ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan Kanal 7 dizisi Elif çok konuşuluyor ancak bu durum reytinglere yansıyor mu? Öte yandan yaz sezonunda zirveden inmeyen romantik komedi dizisi Şevkat Yerimdar, 19 Ocak 2018 Cuma reyting sonuçları sıralamasında kaçıncı sırada yer buldu? 19 Ocak Cuma reyting birincisi Arka Sokaklar mı yoksa Aşk ve Mavi mi oldu?


19 Ocak 2018 Cuma reyting sonuçlarının birincisi şimdiden merak konusu. Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi ile Şevkat Yerimdar, Kalp Atışı, Payitaht Abduülhamit, İstanbullu Gelin arasındaki rekabet nasıl sonuçlandı?

Kanal ekranlarında Arka Sokaklar, Atv’de Aşk ve Mavi, Star Tv İstanbullu Gelin, Show Tv’de Kalp Atışı,  Trt1’de Payitaht Abduülhamit, Kanal D’de Arka Sokaklar ve son olarak Fox Tv’de Şefkat Yerimdar. Dizilerin 20:00’da eski bölümleri başlarken yeni bölümleri ise 20:45 gibi başlayacaktır. Bu dakikadan sonra mücadeleye de start verilmiş olacak. Peki, yarışı hangi kanal programı ya da dizisiyle kazanacak?

REYTİNG NEDİR? 
İzleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.   

TOTAL VE AB NEDİR?   
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. 

19 OCAK 2018 REYTİNG SONUÇLARI:
1 ARKA SOKAKLAR KANAL D
2 ASK VE MAVI ATV
3 ISTANBULLU GELIN STAR TV
4 SEVKAT YERIMDAR FOX TV
5 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX TV
6 ARKA SOKAKLAR (OZET)KANAL D
7 SHOW ANA HABERSHOW TV
8 PAYITAHT ABDULHAMID TRT 1
9 SEVKAT YERIMDAR (OZET)FOX TV
10 AHMET HAKAN'LA KANAL D HABERKANAL D
11 ISTANBULLU GELIN (OZET)STAR TV
12 BEYAZ SHOW KANAL D
13 SICAK GELISMEKANAL D
14 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
15 ATV ANA HABER ATV
16 ESRA EROL'DA ATV1

 

Reyting sonuçları 19 Ocak reyting kazananı Reyting Ocak reyting kazananı Bugün reytinglerde kim birinci oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber