Advert

18 19 Ağustos İstanbul Hava Durumu

İstanbul'da etkisini yoğun bir şekilde hissettiren hava sıcaklıkları yerini sağanak yağışlara bırakıyor.

18 19 Ağustos İstanbul Hava Durumu

 İstanbul’da şiddetli bir şekilde etkili olacak yağışlar için ise Meteoroloji uyarıda bulunarak, hafta ortasından itibaren etkisini göstermeye başlayacak olan, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların orta kuvvette ve yer yer kuvvetli olabileceği konusunda uyardı.

 İstanbul 18-19 Ağustos hava durumu şu şekilde; merkez 17 Ağustos Perşembe günü, en düşük 22 en yüksek 31 derece ile gök gürültülü sağanak yağışlı,18 Ağustos Cuma günü ise, en düşük 23 en yüksek 32 derece parçalı bulutlu.

 Avrupa Yakası; 18 Ağustos Perşembe günü, Beyoğlu; 30derece ile gök gürültülü sağanak yağışlı, Beşiktaş 30 derece ile gök gürültülü sağanak yağışlı, Sarıyer 27 derece ile sağanak yağışlı, Bağcılar 30 derece ile gök gürültülü sağanak yağışlı.

19 Ağustos Cuma günü, Beyoğlu; 31 derece ile az bulutlu, Beşiktaş, 31 derece ile az bulutlu, Sarıyer 29 derece ile parçalı bulutlu, Bağcılar 29 derece ile az bulutlu

 Anadolu Yakası; 18 Ağustos Cuma günü, Adalar 29 derece ile parçalı bulutlu, Beykoz 27 derece ile yer yer sağanak yağışlı, Çekmeköy  29 derece ile yer yer sağanak yağışlı, Şile 28 derece ile yer yer sağanak yağışlı, Ümraniye 29 derece ile parçalı bulutlu, Üsküdar 29 derece ile parçalı bulutlu.

19 Ağustos Cumartesi günü; Adalar 29 derece ile parçalı bulutlu, Beykoz 29 derece ile parçalı bulutlu, Çekmeköy  29 derece ile parçalı bulutlu, Şile 28 derece ile parçalı bulutlu, Ümraniye 28 derece ile az bulutlu, Üsküdar 29 derece ile parçalı bulutlu.

 

istanbul istanbul hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi