17 Eylül 2017 reyting kazananı Savaşçı

Yaz sezonunun bitmesiyle yeni dizilerde ekranlarda ki yerini yavaş yavaş almaya başlayacak. Peki, 17 Eylül 2017 Pazar reyting kazananı kim?

17 Eylül 2017 reyting kazananı Savaşçı

Merakla araştırılmaya başlanan 17 Eylül 2017 Pazar reyting sonuçları açıklandı mı? FOX TV'de ekrana gelen Savaşçı reyting listesinde kendine hangi sırada yer buldu? Diğer yandan final yapmasına sayılı günler kala SHOW TV’nin sevilen dizisi Rüya kaçıncı oldu?

ATV'de ekranlara gelen Kanatsız Kuşlar mı ve Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar duymasın reyting sıralamasında hangi sırada yer aldı? Ayrıca TV 8 de yer alan Karabela kaçıncı oldu?

 REYTİNG NEDİR?
Reyting, izleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir. 

TOTAL VE AB NEDİR? 
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. 

17 Eylül Reyting Sonuçları:
1 SAVASCI FOX TV 
2 COCUKLAR DUYMASIN KANAL D 
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX TV 
4 SHOW ANA HABER SHOW TV 
5 SAVASCI (OZET) FOX TV 
6 RUYA SHOW TV 
7 COCUKLAR DUYMASIN (OZET) KANAL D 
8 SOZ ON IZLEME STAR TV 
9 CARKIFELEK STAR TV 
10 ILK BULUSMA FOX TV 
11 ATV ANA HABER ATV 
12 KAYITDISI OZEL GOSTERIM FOX TV 
13 KARA BELA (T.S) TV8 
14 RUYA (OZET) SHOW TV 
15 HABER ONU SHOW TV 
16 KANAL D HABER KANAL D 
17 YENI GELIN (TKR) SHOW TV 
18 STAR ANA HABER STAR TV 
19 BIZIM HIKAYE (TKR) FOX TV 
20 KANATSIZ KUSLAR (TKR) ATV 

 

 

Reyting Reyting Kazananı Reyting Sonuçları Reyting Birincisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursaspor, Shehu transferini açıkladı
Bursaspor, Shehu transferini açıkladı
Şehit ateşi Kayseri’ye düştü
Şehit ateşi Kayseri’ye düştü