15 Ekim'de Kıyamet Kehaneti İçin Geri Sayım Başladı

David Mead tarafından ortaya atılan ve Nasa yetkilileri tarafından yalanlanan 15 Ekim kıyamet kehanetinin yankıları halen devam ederken, söylentilere göre dünya genelinde bir çok insan bu günü merakla bekliyor.

15 Ekim'de Kıyamet Kehaneti İçin Geri Sayım Başladı

Bir tarikat üyesi olduğu söylenilen  Daviade Meade tarafında ortaya atılan 15 Ekim ‘de kıyamet kopacak iddialarının yankıları halen dünya genelinde devam ediyor.


Tarikat mensubu olduğu idda edilen David Mead’e göre varliği henüz tespit edilemeyen bir x gezegeni 15 Ekim Pazar günü dünyaya çarpacak ve bu gezegenin dünyaya çarpması ile birlikte tsunami ve deprem başta olmak üzere bir çok doğal afet meydan gelecek.
Amerikan basınında büyük yer bu olay sonrası dünya genelinde  kıyamet ihtimaline karşı telaşa kapılan insanlara ise büyük bir merakla bekledikleri  açıklama NASA’dan geldi.

Nasa yetkileri tarikat mensubu David Meade tarafından var olduğu söylenilen belirsiz gezegenle ildili net bir bilgi olmadığını ve söz konusu kıyamet iddialarının teroide mümkün olmadığını belirtti.

Nasa yetkileri  tarafından yapılan açıklamanın devamında “Nibiru  olarak adlandırılan x gezegeni dünya ile çarpışacak olsaydı gökbilimciler onu en azından son on yıldır izliyor olurdu ve şimdiye kadar çıplak gözle görünürdü." İfadeleri yer aldı.

David Meeda ise bu açıklamaların ardından Ağustos ayında gerçekleşen güneş tutulmasını öne sürerek yakın zamanda dünya genelinde deprem, kasırgai volkan ve yanardağ patlamalarının gerçeklşeceğinin ve bu durumun sonucunda beklenilen kıyametin kopacağını savundu.

kıyamet kıyamet ne zman kopacak NASA ABD David mead 15 ekim 15 ekimde kıyamet mi kopacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı