Advert

13 Ekim 2017 reyting kazananı Şevkat Yerimdar

Her gün araştırılan reyting sonuçları belli oldu mu?

13 Ekim 2017 reyting kazananı Şevkat Yerimdar

13 Ekim 2017 merak edilen reyting sonuçları açıklandı mı? Cuma akşamları yayınlanan Kanal D’nin Arka Sokaklar dizisi mi? ATV ekranının merakla izlenen dram dizisi Aşk ve Mavi mi? Star TV’nin sevilen gözde dizisi İstanbullu Gelin mi? FOX TV’nin dizisi Şevkat Yerimdar mi? Yoksa beIN Sports 1'den canlı yayınlanacak olan Beşiktaş-Gençlerbirliği karşılaşması mı? 

Haftanın her günü araştırılan reyting mücadelesinin 13 Ekim 2017 Cuma kazananı kim? Televizyon ekranlarının en büyük ölçümü olan ve özellikle dizilerin devamlılığında büyük rol oynayan reyting sonuçları sadece yapım şirketini değil yüzlerce insanı etkiliyor. Bu sebeple de her gün binlerce kişinin gün sonunda yaptığı ilk iş 'Reyting Sonuçları' yazıp arama motorunda arama gerçekleştirmek. Reyting sıralaması konusunda siz değerli takipçilerimize verdiğimiz önemi her gün görmektesiniz. Titiz bir konu olan sıralamadaki yanlışlıklar farklı yorumlara sebep olabilir. 

Reyting, izleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.  

TOTAL VE AB NEDİR?  
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar.  

13 EKİM 2017 REYTİNG SONUÇLARI
1 SEVKAT YERIMDAR 
2 ARKA SOKAKLAR
3 ASK VE MAVI
4 ISTANBULLU GELIN
5 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER
6 KALP ATISISHOW 
7 SHOW ANA HABERSHOW 
8 ARKA SOKAKLAR (OZET)
9 SEVKAT YERIMDAR (OZET)
10 ASK VE MAVI (OZET)
11 ISTANBULLU GELIN (OZET)
12 HABER ONU
13 KALP ATISI (OZET)
14 ATV ANA HABER
15 AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER

 

Reyting Reyting sonuçları Reyting kazananı 13 Ekim 2017 reyting Ekim ayı reyting sonuçları Reyting nedir Reyting nasıl belli olur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiltere’de patlama
İngiltere’de patlama
Beşiktaş’a coşkulu karşılama
Beşiktaş’a coşkulu karşılama