13 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

Birçok kişinin yakından takip ettiği günlük burç yorumunuz belli oldu.

13 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2017 Pazar gününe ait Astroloji yorumunuzda neler sizi bekliyor. Aşk, para, sağlık iş hayatınıza dair ne gibi değişikliler olacak. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu ait günlük, haftalık burç yorumlarını sayfamızdan okuyabilirsiniz. İşte 13 Ağustos Cumartesi burç yorumlarını aşağıdaki ilgili haberden okuyabilirsiniz.

Koç Burcu
Kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol almanız halinde, hem iş hayatınız hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. 

Boğa Burcu
Biz fikirlerimize uymayan veya hakikaten anlaşamadığımız kişilere bu saatlerde pek katlanmayacağız. İlişkilerimizde titizlikle üzerimizde durduğumuz nokta, karşımızdaki kişinin gerçekten insan gibi insan olması. 

İkizler Burcu
Hayattan olumlu yönde beklentilerimiz var. Bunca karmaşalar, zorluklar yaşamamıza rağmen, yüreğimizdeki bir ses, dayan ve inan diyerek bizi bir anne şefkatiyle sarıp sarmalıyor.

Yengeç Burcu
İlişki meselelerinde huzur bulmak, sevgiyle sarıp sarmalanmak istiyoruz. Aynı şekilde hedefimizi elde etmek, güven dolu bir dünyada yaşamaktan yanayız. Sahip olduğumuz değerleri koruyup kollamak, uzun vadeli kılmaktan yanayız.

Aslan Burcu
Gizli saklı hiç kimsenin bilmediği ancak bizim için gayet kıymetli olan duygularımızı birileri incitecek, anlamayacak diye hassas düşünebiliriz. Yüreğimizle bağlı olduğumuz insanları özleriz.

Başak Burcu
Ülkümüze olan bağlılığımız yoğun olsa da, farklı görüşte olan kişilere bile kardeşçe, sevgiyle yanaşabiliriz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz son derece kıymetlidir. Annelik-babalık-kardeşlik-arkadaşlık duygumuz bir hayli yüksektir.

Terazi Burcu
İnsan durduğu yerin, hayatın zorluklarının, bugüne dek yaşadıklarının gayet iyi farkında. Ancak artık huzur bulmak istiyor.  Hedefimiz ne ise, onu elde etmekten yanayız. Pürüzlerden bıkmış durumdayız.

Akrep Burcu 
Ailemizden, sevdiklerimizden uzakta isek, bir şeyler bizi yormuş, kaygılandırmışsa, daha fazla hassas olabiliriz. Bir ses, bir nefes, bir can ararız yanımızda. Sevilmek arzumuz bilhassa yoğundur.

Yay Burcu 
Dış dünyanın zorlukları, yoğunlukları arasında bocalarken, birçoğumuz kendimizi düşünecek halde olamıyoruz. İşte bu enerji, ihmal ettiğimiz duygularımızla bizi yeniden buluşturabilir. 

Oğlak Burcu 
Aşkımızı sahiplenir, canımız bildiklerini kaybetmek istemeyiz. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, partnerimizle olan sevgi alış verişimiz gayet kıymetli. Problemleri olan çiftler bu görünüm sayesinde bir araya gelebilirler. 

Kova Burcu
Kardeşlerimizi, komşularımızı, her gün rastlaştığımız insanları, yakın akrabalarımızı, arkadaşlarımızı kucaklıyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirme, ideallerimize uygun bir yaşam kurabilme arzumuz bugün ön planda. Hayatın karmaşık ve zorlu yanlarından ziyade, huzur ve güven verene yöneleceğiz.

Balık Burcu 
Duygularımız hem ateşli hem de bir hayli hassas. Eğer birileri bunu önemsemezse, geçmişte yaşanılanlar tekrar kafamıza takılırsa, biraz huzursuz olabiliriz. Değerlerimize saygı gösterilmesinden yana olacağız.

Günlük Burç Yorumları Burç Burçlar Burç Yorumları Haftalık Burç Yorumları Burçlar ve Yorumlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı