12 Şubat reyting şampiyonu Söz

Kanalların reyting mücadelesi 12 Şubat 2018 Pazartesi günüde kaldığı yerden devam ediyor. Peki, 12 Şubat pazartesi reyting kazananı kim?

12 Şubat reyting şampiyonu Söz

Son günlerin fenomen dizisi Söz pazartesi akşamları reytinglerde ki yerini korumaya devam ederken, bir anda sahneleriyle ve Vartolu’nun sözleriyle gündemde ki yerini alan Çukur Star TV’nin dizisi Söz’ü tahtından etmeyi başararak reytinglerde birinci sıraya yerleşebilecek mi?

Bu akşam yayın akışına baktığımı da Show TV’de Çukur, ATV ekranında Kırgın Çiçekler, Star TV’de Söz, Kanal D ekranında Siyah Beyaz Aşk ve Fox TV’de Milyonluk Resim programı ve TRT 1 ekranında ise Yabancı Sinema Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti yer alıyor. Peki, bu akşamı hangi kanal birinciliği hak edecek?
Pazartesi günleri reytinglerde büyük mücadele yaşanıyor. Siyah Beyaz Aşk, Çukur, Söz ve Kırgın Çiçekler arasında ki büyük mücadele devam ediyor. Peki, 12 Şubat 2018 Pazartesi günü reytinglerde günün birincisi kim olacak? Çukur Söz'ü geçip birinciliğe otura bilecek mı?  Ya da son zamanların favori dizisi haline gelen Siyah Beyaz Aşk mı birinci olacak? Peki, reytinglere yenik düşerek final yapması beklenen Kırgın Çiçekler’i bu akşam nasıl bir sürpriz bekliyor? 

REYTİNG NEDİR?    
İzleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir. 
   
TOTAL VE AB NEDİR?      
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. 

12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI:
1 SOZ STAR TV
2 CUKUR SHOW TV
3 CUKUR (OZET)SHOW TV
4 SOZ (OZET)STAR TV
5 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV
6 SIYAH BEYAZ ASK KANAL D
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 KIRGIN CICEKLER ATV
9 KANAL D HABER KANAL D
10 ESRA EROL'DA ATV
11 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
12 ATV ANA HABER ATV
13 ADINI SEN KOY STAR TV
14 SICAK GELISME KANAL D
15 SIYAH BEYAZ ASK (OZET)KANAL D
16 STAR ANA HABER STAR TV
17 KIRGIN CICEKLER (OZET)ATV
18 HABER ONU SHOW TV
19 ELIF KANAL 7
20 BENI AFFET STAR TV

 

Çukur reyting Söz reyting Reyting 12 Şubat reyting sonuçları 12 Şubat pazartesi reyting kazananı Şubat reyting
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayla karasu     2018-02-13 Inşallah Söz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor