12 Ekim 2017 reyting kazananı Bizim Hikaye

Perşembe günü izleyiciyi ekranlara kilitleyen yapımlar arasından kim reyting mücadelesini kazanacak?

12 Ekim 2017 reyting kazananı Bizim Hikaye

12 Ekim 2017 Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? FOX TV'de yeni başlayan Bizim Hikaye mi? ATV’de yayınlanan  Kanatsız Kuşlar mı?  STAR TV'nin Ateşböceği mi? SHOW TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un tekrar bölümü mü? Kanal D’de yayınlanan Ver Elini Aşk mi? Bu yapımlar arasında hangisi reyting sıralamasın da birinciliğe yükselecek?

12 Ekim 2017 Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? ATV'de ekranlara gelen Kanatsız Kuşlar reyting sıralamasında bu hafta kaçıncı sırada yer aldı? FOX TV'nin uyarlama dizisi Bizim Hikaye geçen hafta olduğu gibi bu haftada reyting listesinde birinciliğe yükselebilecek mi? STAR TV'de ekranlara gelen Ateşböceği reyting listesinde nerede kendine yer buldu? SHOW TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show tekrar bölümüyle sıralamada kaçıncı sırada yer aldı?  Haber bültenleri arasındaki reyting yarışını kim kazandı? Reyting nedir? Total ve AB sıralaması nedir? 

Televizyon ekranlarının en büyük ölçümü olan ve özellikle dizilerin devamlılığında büyük rol oynayan reyting sonuçları sadece yapım şirketini değil yüzlerce insanı etkiliyor. Bu sebeple de her gün binlerce kişinin gün sonunda yaptığı ilk iş 'Reyting Sonuçları' yazıp arama motorunda arama gerçekleştirmek. Reyting sıralaması konusunda siz değerli takipçilerimize verdiğimiz önemi her gün görmektesiniz. Titiz bir konu olan sıralamadaki yanlışlıklar farklı yorumlara sebep olabilir. 

 REYTİNG NEDİR?
 Reyting, izleyici tercihlerine göre ortaya çıkan izlenme payının kanallara ve programlara paylaştırılması ile oluşan değerlendirmedir. Reyting değerlendirmesi kanallar ve reklam şirketleri adına TNS tarafından gerçekleştirilir. Ölçme işlemi yaklaşık 2200 haneye yerleştirilen ve gizli tutulan reyting ölçme cihazları ile elde edilir. Reyting sonuçları, tüm gün boyunca izlenen programların listelenmesine imkan verir.  

TOTAL VE AB NEDİR?  
Reklam şirketlerinin birinci önceliği reklamları hedef kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle reyting sıralaması yapılırken hedef kitlenin gruplandırılması amaçlanır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamı ise TOTAL olarak adlandırılmıştır. Reklam şirketleri bu gruplara göre reklam ve hedef kitle eşleştirmesi yaparak hedef kitleye ulaşmayı amaçlar.  

12 EKİM 2017 REYTİNG SONUÇLARI
1 BIZIM HIKAYE FOX TV
2 KANATSIZ KUSLAR ATV
3 SIYAH INCI STAR TV
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV
5 SHOW ANA HABER SHOW TV
6 BIZIM HIKAYE (OZET) FOX TV
7 OFLU HOCA'NIN SIFRESI 2 (T.S) TV8
8 VER ELINI ASK KANAL D
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV 10 ATV ANA HABER ATV
11 KANATSIZ KUSLAR (OZET) ATV
12 HABER ONU SHOW TV
13 AHMET HAKAN'LA KANAL D HABER KANAL D
14 HUKUMET KADIN (T.S) SHOW TV
15 SICAK GELISME KANAL D
16 OFLU HOCA'NIN SIFRESI 2 (T.S) (TKR) TV8

reyting sonuçları kazananı kim reyting sonuçları 12 Ekim reyting 12 ekim 2017 reyting kazananı reyting reytingler ne zaman belli olur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gomis’in son durum nasıl
Gomis’in son durum nasıl
Silahlı saldırı.. 5 ölü, 4 yaralı
Silahlı saldırı.. 5 ölü, 4 yaralı